سوالات متداولی که مشتریان می‌پرسند:

Ø فراماینینگ کجاست؟

فراماینینگ یک گروه فنی و مهندسی زیر مجموعه شرکت فنی و مهندسی  فرامواد است. این گروه از سال 1397 تشکیل شده و در حال حاضر مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد. این مجموعه بصورت کاملا مهندسی محصولاتی مانند ماینر آب گرد، فارم باکسهای سایلنت  هوشمند و کانکسهای نگهداری دستگاههای ماینر را طراحی و تولید می کند. 

Øقیمت باکس های سایلنت چقدر است؟

قیمت باکسهای سایلنت با توجه به ظرفیت ماینر قابل استقرار، نوع ماینرهای مورد استفاده و آپشن های متنوع باکس متفاوت است. قیمت محصولات مختلف در سایت درج شده است.

Ø امکان طراحی برای ماینرهای خاص، شرایط محیطی و فضای خاص مشتری و با ظرفیتهای دیگر هم وجود دارد.

بله . مهندسین طراح ما با اتکا به تخصص و تجربه خود میتوانند با توجه به نیاز مشتری هر گونه تغییرات در طراحی را انجام دهند کافیست تماس بگیرید.

Ø سیستم خنک کننده باکس به چه صورت هست؟

باکس فراماینینگ طوری طراحی و ساخته شده است که در گرم ترین روزهای سال و در گرم ترین نقاط کشور محیط قابل کارکرد و مناسبی را برای ماینرهای مشتریان فراهم کند. این خنک کنندگی از طریق تعبیه تهویه بسیار قوی و کار آمد به همراه سیستم خنک کننده سلولزی امکان پذیر شده است.

Ø در صورت خرید باکس فراماینینگ چه امکانات دیگری برای استخراج نیاز است؟

در صورت خرید باکس فول آپشن صرفا به سیم کارت ، برق و آب برای راه اندازی ماینرها نیاز دارید.

Ø سایلنت باکسها چه ظرفیتهایی دارند؟

سایلنت باکسهای فراماینینگ برای ظرفیت های 3 تا 10 ، 12 ، 14، 15 ، 16، 18، 20 ،22 و 24 ماینر طراحی شده است. در صورت نیاز مشتری با ظرفیتهای دیگر نیز ساخته می شود.

Ø نحوه سفارش و تحویل چگونه است؟

سفارش از طریق ثبت سفارش در سایت، تماس تلفنی ، شبکه های مجازی و خرید حضوری امکان پذیر است. تحویل درب کارگاه شرکت صورت می گیرد و در صورت درخواست مشتری از طریق باربری ارسال می شود. مدت زمان تحویل از زمان دریافت پیش پرداخت برای باکسهای آماده 2 تا 3 روز و برای باکس های سفارشی 7 تا 10 روز است.